הבית שלכם
להשקעות בפורטוגל

השקיעו באחת הערים המניבות והמתפתחות ביותר באירופה

השקעת נדל"ן
החל מ-
75,000 €

הזדמנות אחרונה להשקעה
דירות אחרונות בפרויקט

80% מהדירות נמכרו, 13 דירות אחרונות.

הפרויקט ממוקם בצפון העיר פורטו – Leça da Palmeira. מיקומו האסטרטגי נמצא בקרבת צירי תנועה מרכזיים (כבישים מהירים A20, A1, A28), קניונים, מטרו, ואזורי תעסוקה.

כלל היחידות כוללות דירות סטודיו חדר אחד ו2, 3 או 4 חדרי שינה וסלון, מרפסות או גינות פרטיות.

פרויקטים נוספים להשקעה

פרויקט OASIS EMANUELLE

פרויקט מגורים ייחודי ויחיד במינו, הממוקם בלב ליבה של העיר ריו טינטו, חלק מרכזי ממחוז פורטו. 

הפרויקט הינו מתחם מגורים סגור ואקסקלוסיבי הכולל בריכה, מגרש טניס (פאדל),                      חדר WORK CO וחדר ועד בית LOUNGE.
ממוקם בשדרה המרכזית של העיר, עם ביקוש גבוה מאוד למגורים למשפחות צעירות ומשפרי דיור.
הפרויקט יכיל 7 קומות הכוללות 104 דירות, חללים חיצוניים, חניות פרטיות ומחסנים לכלל הדירות.

את כלל הדירות בפרויקט אנו נמכור בעיקר לקהל המקומי ומשקיעים.
60% מהדירות נמכרו בשבוע הראשון לקהל מקומי

הזדמנות לתשואה מניבה.
דירות שנמכרו בפריסייל, מכירה מוקדמת בפרויקט אואזיס E-11 60%

פרויקט  LUMINA EMANUELLE

ממוקם בשכונת Águas Santas שבעיר Maia.

מיקומו האסטרטגי נמצא בלב ליבה של פארק מגורים Picua Park, אשר מתפתח בימים אלו והופך למוקד אטרקטיבי מיוחד למגורים.

בפרויקט זה מבוצעת בנייה חדשה מהקרקע, אשר תכלול 2 קומות מרתף הכוללת 58 מקומות חניה ו-6 קומות מעל הקרקע אשר יחולקו ל45 יחידות דיור בגדלים שונים ו-4 חנויות מסחר בקומת הקרקע. כלל היחידות כוללות 2 או 3 חדרי שינה וסלון, מרפסות או גינות פרטיות.

21 דירות אחרונות להשקעה בפרויקט
הפרויקט עבר משלב הגיוס לשלב הבנייה 55%

פרויקט ASTRO EMANUELLE SUL

ממוקם בצפון העיר פורטו- Leça da Palmeira.

מיקומו האסטרטגי נמצא בקרבת צירי תנועה מרכזיים
(כבישים מהירים A20, A1, A28), קניונים, מטרו, ואזורי תעסוקה.

בפרויקט זה מבוצעת בנייה חדשה מהקרקע, אשר תכלול 2 קומות מרתף הכוללת 88 מקומות חניה ומחסנים פרטיים ו-11 קומות מעל הקרקע אשר יחולקו ל84 יחידות דיור בגדלים שונים.
כלל היחידות כוללות דירות סטודיו חדר אחד ו 2 , 3 או 4 חדרי שינה וסלון, מרפסות או גינות פרטיות.

הפרויקט בשלבי בנייה
הפרויקט עבר משלב הגיוס לשלב הבנייה 45%

הניסיון שלנו - ההצלחה שלך!

השאירו פרטים

ונציג קשרי משקיעים יחזור אליך.

הצלחות והעשייה עמנואל השקעות בפורטו

בניין פרויקט E5
אירוע סיום בניית פרויקט E5
אירוע השקת פרויקט ASTRO EMANUELLE
אירוע השקת פרויקט ASTRO EMANUELLE
אירוע השקת פרויקט ASTRO EMANUELLE
אירוע השקת פרויקט ASTRO EMANUELLE
בבנייה- פרויקט ASTRO EMANUELLE
תכנון- פרויקט LUMINA EMANUELLE
תכנון- פרויקט LUMINA EMANUELLE
תכנון חלל פנים- פרויקט LUMINA EMANUELLE
תכנון פרויקט ASTRO EMANUELLE SUL
תכנון חלל פנים- פרויקט ASTRO EMANUELLE SUL
תכנון פרויקט OASIS EMANUELLE
תכנון פרויקט OASIS EMANUELLE
תכנון פרויקט OASIS EMANUELLE
תכנון חלל פנים- פרויקט OASIS EMANUELLE
שקופית קודמת
שקופית הבאה

השותפים שלנו לדרך

80% מהמשקיעים שלנו
הם משקיעים חוזרים,
רוצים להיות חלק מהם?

השאירו פרטים

ונציג קשרי משקיעים יחזור אליך.

הצלחות של משקיעים

ברטה כהן
ברטה כהן
קרא עוד
אלי טייב האחד והיחיד , וכל הצוות שלו מהמממים. מאז שאני מושקעת פעמיים ברצף זה אומר הרבה. הספקתי להכיר אותכם, אתם עושים את העבודה על צד הטוב ביותר. אני יודעת מה הם עושים ולאן זה מוביל, זה מוביל למקום הכי בטוח שיש בתור השקעה זה המקום להיות חלק מהם. אני ממליצה בחום. בכל שלב הם מדווחים מה הם עשו ולאן זה הגיע. תודה שיש אותכם.
אורן ל
אורן ל
קרא עוד
אני מאוד מרוצה מההשקעה. החברה מצויינת, הייתה שקיפות מלאה לאורך כל התהליך. החברה עמדה בלוחות הזמנים של הבנייה. קיבלנו הסברים מפורטים של מה נקבל תמורת ההשקעה, ללא סעיפים נסתרים בחוזה. אנחנו מקבלים גם דיוור משקיעים כל שלושה חודשים שמעדכן לגבי התקדמות הפרויקט.
שי אברמוב
שי אברמוב
קרא עוד
מי שמחפש איפה להשקיע אני מאוד ממליץ להשקיע עם חברת עמנואל בפורטוגול. הם נתנו לי אחלה שירות הם אנשים טובים ומקצועיים. הם מסבירים הכל בגובה העינים, בשפה שכולם מבינים. הגעתי אליהם דרך חבר שהמליץ. זה היה בתקופה שהם עוד ישבו במשרדים בארץ, תיאמתי איתם פגישה, ישבתי עם אלי והוא הסביר לי על האזור ועל ההשקעה ומאוד התרשמתי מהידע והרמה המקצועית שלו.
שי ר
שי ר
קרא עוד
פורטו. לאחר כשלוש שנים הם מכרו את הבניין ואנחנו קיבלנו את הרווחים. לאחרונה השקענו שוב בבניין חדש שבנו מאפס בשכונה סמוכה לפורטו. מודל ההשקעה איתם הוא באופן קבוצתי, אך כעת אנחנו גם מתעניינים ברכישה של אחת הדירות בבניין שאנחנו משקיעים בו בסיום הפרויקט.
אייל נזרי
אייל נזרי
קרא עוד
הגעתי לחברת עמנואל דרך קולגות שלי שהמליצו עליהם והיו מרוצים. עקבתי אחרי עמנואל השקעות במשך תקופה ארוכה של 3 שנים עד שהשקעתי איתם. ההנהלה של החברה מאוד סיקרנה אותי. רציתי לראות שהחברה אכן עומדת ביעדים ובתחזיות שהיא מציבה לעצמה. לאחר מעקב של תקופה ארוכה, ראיתי את הביצועים שלהם, התרשמתי והחלטתי להשקיע איתם. היחסים מולם מאוד טובים ונעימים החברה נהדרת ואני מרוצה מאוד.
ליאור זמיר
ליאור זמיר
קרא עוד
הגעתי לחברה דרך היכרות מוקדמת עם אלי הבעלים. הגעתי שהחברה הייתה ממש בתחילת דרכה אך ידעתי שאלי הוא בן אדם אמין ויש על מי לסמוך והוא אכן לא אכזב. אני מאוד מרוצה מההשקעה עם החברה. השירות של אלי היה זמין וקיבלתי מענה לכל שאלה שהייתה לי. אחת לרבעון שלחו לי עדכונים במייל לגבי התקדמות הפרויקט. הכל היה מאוד שקוף וחשוף. הייתה הרגשה שהשירות אישי.
אריאן
אריאן
קרא עוד
אני מאוד מרוצה מההשקעה עם החברה, אין לי קשר אישי אליהם. הגעתי אליהם דרך המלצה חמה של חבר שהשקיע איתם והיה מרוצה. הלכתי לכנס של החברה עם מספר משקיעים, הייתה מצגת עם הסברים על ההשקעה והאזור, הם היו מאוד מקצועיים, התרשמתי והחלטתי להשקיע איתם. אני עובד בענף ומכיר את התחום טוב מבחינה מקצועית יכול להגיד שהם מאוד מקצועיים והרמה של הבנייה היא מאוד גבוהה.
דוד דשי
דוד דשי
קרא עוד
אני מאוד מרוצה מההשקעה עם החברה. אני מושקע איתם כבר משנת 2017. כעת אני נכנס איתם לפרויקט שני. הפרויקט הראשון שבו השקעתי הסתיים לפני הזמן, לקחתי את כל הכסף מהפרויקט הראשון והשקעתי אותו בפרויקט הבא.
עודד פוספלד
עודד פוספלד
קרא עוד
הגעתי לעמנואל השקעות דרך חבר שהשקיע איתם והמליץ מאוד. השקעתי לפני מספר שנים ולא מזמן סיימתי את ההשקעה הראשונה עם תשואה כפי שהובטחה. גלגלתי את הכסף לעסקה הבאה. כמובן שהיה לי חשש מסויים כי הכל על הנייר כרגע, אבל התרשמתי לאורך כל הדרך מהמקצועיות והשקיפות של החברה.
גל פסטמן
גל פסטמן
קרא עוד
אני מושקע כיום בשני פרויקטים של חברת עמנואל. שהתעניינתי בפרויקט הראשון, סכום הכניסה שהיה לי היה נמוך ממה שהחברה פרסמה .אך הייתה גמישות ובאו לקראתי ואפשרו לי להיכנס להשקיע בפרויקט גם בסכום נמוך יותר. לאורך כל הדרך החברה הייתה מדהימה. הם היו זמינים תמיד לכל שאלה בזום ווטסאפ וכו’. הגעתי דרך חברים שעשו איתם השקעה. הייתה תקופה שחקרתי הרבה על השקעות נדל”I בחו”ל והיו עוד חברות שבדקתי. באופן אישי אלי ותמיר יצרו אצלי תחושת ביטחון והרגשתי שזה המקום הנכון להשקיע בו.
אדר
אדר
קרא עוד
אני התחלתי את השקעה עם עמנואל שהייתי בן 25 שנפתח לי כסף מירושה. תמיד היה ברור לי איפה אני צריך לחתום. עמנואל מצאו תמיד דרך לגשר על המרחק כי אני גר בחו”ל. אני לא בעל ניסיון בהשקעות בנדל”ן אבל מהתחושה שלי היה לי מלווה שהוא עד היום מלווה אותי ואני יודע שאם אני רוצה להבין איפה אני עומד בתשואה שאני יקבל או התפתחויות עם הקורונה אז תמיד יהיו תשובות, אדרבא עם משקיעים צעירים כמוני שלא כל כך לא ידועים אז הוא נותן לי שקט המון.
הקודם
הבא

אם הגעתם עד לפה
תקראו קצת עלינו

אנחנו לא חושבים נדל"ן
אנחנו חיים נדל"ן

המסע שלנו התחיל עם תשוקה עמוקה לנדל"ן ומחויבות למצוינות. באמצעות מחקר נרחב וניסיון מעשי, ביססנו את עמנואל השקעות כמומחית הנדל"ן בפורטו.

עמנואל היא חברת השקעות יזמית בפורטוגל, כיום נחשבת לחברת הנדל"ן הישראלית הותיקה, המובילה והמקצועית ביותר במטרופולין פורטו. החברה מתמקדת בהשקעות יזמיות, גיוס משקיעים, ומכירת דירות וניהול נכסים.

איך התהליך מתבצע?

עמנואל השקעות עושה הכל מרגע הרכישה, תכנון הפרויקט, אישור זכויות הבנייה, מציאת הקבלן המבצע, וכל זאת בכדי להבטיח את הרמה הגבוהה של הפרויקטים ובכך לספק את הביטחון המקסימלי למשקיע בכל עסקה ועסקה.

המטרה העיקרית היא לאפשר ביטחון פיננסי למשקיע הישראלי ולהשיא  תשואה גבוהה, במקביל לאפשר לזוגות צעירים ומשפחות לרכוש דירה ברמה הטובה ביותר, עם המפרט האקסקלוסיבי ביותר ובסטנדרט גבוה.

אתם תשאלו,
אז אנחנו כבר עונים

הסכום המינימלי להשקעה יחד עם עמנואל השקעות הינו 75,000 אירו.

פרופסור ירון זליכה, משרד עו"ד יגאל ארנון, KPMG – משרד לייעוץ מס.

כיום 80% מהמשקיעים שלנו הינם משקיעים חוזרים, שכבר חוו איתנו הצלחה בעבר ובחרו להאמין בנו שוב.

לא, כל משקיע זר יכול לרכוש דירה בפורטוגל ע"י הליווי שאנו מעניקים.

כשאתם משקיעים עם עמנואל השקעות, אתם יכולים להיות רגועים ובטוחים כי יש לנו צוות מקצועי שמנתח את השוק בצורה יסודית ומנהל את העסקאות במקצועיות. 

הפרויקטים שאנו בוחרים להשקיע בהם עוברים בדיקה מוקדמת ומעמיקה לפני רכישה. אנחנו מתחייבים לתת קדימות בחלוקת התשואה כך שהמשקיעים שלנו יהיו הראשונים לקבל את התשואה מההשקעה.

למה אתם מחכים?

בואו ותשמעו על כל האפשרויות הקיימות בעמנואל השקעות נדל"ן.

השאירו פרטים

עמנואל היא בית לאנשים אשר מעוניינים להשקיע יחד איתנו בפרויקטים יזמיים בעלי רווח הון גבוה. אתם מוזמנים להיות חלק ממשפחת המשקיעים של עמנואל השקעות.

בחרת בפרויקט נפלא

השאירו פרטים ומנהל קשרי משקיעים
יחזור אליכם בהקדם.

דילוג לתוכן