פודקאסט נדל"ן בפורטוגל

הפודקאסט של עמנואל השקעות

Spotify

מדברים עלינו בתקשורת ועיתונות

תקשיבו לפודקאסט של גלובס עם אלי מנכ"ל עמנואל השקעות

עמנואל וובינר 2023

נדל"ן בפורטוגל בעיר פורטו

נגן וידאו

כסף בקיר - פרק 46:

בניין בפורטוגל במחיר דירה בראשל"צ

נגן וידאו

עמנואל היא בית לאנשים אשר מעוניינים להשקיע יחד איתנו בפרויקטים יזמיים בעלי רווח הון גבוה. אתם מוזמנים להיות חלק ממשפחת המשקיעים של עמנואל השקעות.

הלקוחות שלנו הם כמו משפחה...
המלצות אמיתיות ממשקיעים אמיתיים

הצלחות של משקיעים

ברטה כהן
ברטה כהן
קרא עוד
אלי טייב האחד והיחיד , וכל הצוות שלו מהמממים. מאז שאני מושקעת פעמיים ברצף זה אומר הרבה. הספקתי להכיר אותכם, אתם עושים את העבודה על צד הטוב ביותר. אני יודעת מה הם עושים ולאן זה מוביל, זה מוביל למקום הכי בטוח שיש בתור השקעה זה המקום להיות חלק מהם. אני ממליצה בחום. בכל שלב הם מדווחים מה הם עשו ולאן זה הגיע. תודה שיש אותכם.
אורן ל
אורן ל
קרא עוד
אני מאוד מרוצה מההשקעה. החברה מצויינת, הייתה שקיפות מלאה לאורך כל התהליך. החברה עמדה בלוחות הזמנים של הבנייה. קיבלנו הסברים מפורטים של מה נקבל תמורת ההשקעה, ללא סעיפים נסתרים בחוזה. אנחנו מקבלים גם דיוור משקיעים כל שלושה חודשים שמעדכן לגבי התקדמות הפרויקט.
שי אברמוב
שי אברמוב
קרא עוד
מי שמחפש איפה להשקיע אני מאוד ממליץ להשקיע עם חברת עמנואל בפורטוגול. הם נתנו לי אחלה שירות הם אנשים טובים ומקצועיים. הם מסבירים הכל בגובה העינים, בשפה שכולם מבינים. הגעתי אליהם דרך חבר שהמליץ. זה היה בתקופה שהם עוד ישבו במשרדים בארץ, תיאמתי איתם פגישה, ישבתי עם אלי והוא הסביר לי על האזור ועל ההשקעה ומאוד התרשמתי מהידע והרמה המקצועית שלו.
שי ר
שי ר
קרא עוד
פורטו. לאחר כשלוש שנים הם מכרו את הבניין ואנחנו קיבלנו את הרווחים. לאחרונה השקענו שוב בבניין חדש שבנו מאפס בשכונה סמוכה לפורטו. מודל ההשקעה איתם הוא באופן קבוצתי, אך כעת אנחנו גם מתעניינים ברכישה של אחת הדירות בבניין שאנחנו משקיעים בו בסיום הפרויקט.
אייל נזרי
אייל נזרי
קרא עוד
הגעתי לחברת עמנואל דרך קולגות שלי שהמליצו עליהם והיו מרוצים. עקבתי אחרי עמנואל השקעות במשך תקופה ארוכה של 3 שנים עד שהשקעתי איתם. ההנהלה של החברה מאוד סיקרנה אותי. רציתי לראות שהחברה אכן עומדת ביעדים ובתחזיות שהיא מציבה לעצמה. לאחר מעקב של תקופה ארוכה, ראיתי את הביצועים שלהם, התרשמתי והחלטתי להשקיע איתם. היחסים מולם מאוד טובים ונעימים החברה נהדרת ואני מרוצה מאוד.
ליאור זמיר
ליאור זמיר
קרא עוד
הגעתי לחברה דרך היכרות מוקדמת עם אלי הבעלים. הגעתי שהחברה הייתה ממש בתחילת דרכה אך ידעתי שאלי הוא בן אדם אמין ויש על מי לסמוך והוא אכן לא אכזב. אני מאוד מרוצה מההשקעה עם החברה. השירות של אלי היה זמין וקיבלתי מענה לכל שאלה שהייתה לי. אחת לרבעון שלחו לי עדכונים במייל לגבי התקדמות הפרויקט. הכל היה מאוד שקוף וחשוף. הייתה הרגשה שהשירות אישי.
אריאן
אריאן
קרא עוד
אני מאוד מרוצה מההשקעה עם החברה, אין לי קשר אישי אליהם. הגעתי אליהם דרך המלצה חמה של חבר שהשקיע איתם והיה מרוצה. הלכתי לכנס של החברה עם מספר משקיעים, הייתה מצגת עם הסברים על ההשקעה והאזור, הם היו מאוד מקצועיים, התרשמתי והחלטתי להשקיע איתם. אני עובד בענף ומכיר את התחום טוב מבחינה מקצועית יכול להגיד שהם מאוד מקצועיים והרמה של הבנייה היא מאוד גבוהה.
דוד דשי
דוד דשי
קרא עוד
אני מאוד מרוצה מההשקעה עם החברה. אני מושקע איתם כבר משנת 2017. כעת אני נכנס איתם לפרויקט שני. הפרויקט הראשון שבו השקעתי הסתיים לפני הזמן, לקחתי את כל הכסף מהפרויקט הראשון והשקעתי אותו בפרויקט הבא.
עודד פוספלד
עודד פוספלד
קרא עוד
הגעתי לעמנואל השקעות דרך חבר שהשקיע איתם והמליץ מאוד. השקעתי לפני מספר שנים ולא מזמן סיימתי את ההשקעה הראשונה עם תשואה כפי שהובטחה. גלגלתי את הכסף לעסקה הבאה. כמובן שהיה לי חשש מסויים כי הכל על הנייר כרגע, אבל התרשמתי לאורך כל הדרך מהמקצועיות והשקיפות של החברה.
גל פסטמן
גל פסטמן
קרא עוד
אני מושקע כיום בשני פרויקטים של חברת עמנואל. שהתעניינתי בפרויקט הראשון, סכום הכניסה שהיה לי היה נמוך ממה שהחברה פרסמה .אך הייתה גמישות ובאו לקראתי ואפשרו לי להיכנס להשקיע בפרויקט גם בסכום נמוך יותר. לאורך כל הדרך החברה הייתה מדהימה. הם היו זמינים תמיד לכל שאלה בזום ווטסאפ וכו’. הגעתי דרך חברים שעשו איתם השקעה. הייתה תקופה שחקרתי הרבה על השקעות נדל”I בחו”ל והיו עוד חברות שבדקתי. באופן אישי אלי ותמיר יצרו אצלי תחושת ביטחון והרגשתי שזה המקום הנכון להשקיע בו.
אדר
אדר
קרא עוד
אני התחלתי את השקעה עם עמנואל שהייתי בן 25 שנפתח לי כסף מירושה. תמיד היה ברור לי איפה אני צריך לחתום. עמנואל מצאו תמיד דרך לגשר על המרחק כי אני גר בחו”ל. אני לא בעל ניסיון בהשקעות בנדל”ן אבל מהתחושה שלי היה לי מלווה שהוא עד היום מלווה אותי ואני יודע שאם אני רוצה להבין איפה אני עומד בתשואה שאני יקבל או התפתחויות עם הקורונה אז תמיד יהיו תשובות, אדרבא עם משקיעים צעירים כמוני שלא כל כך לא ידועים אז הוא נותן לי שקט המון.
הקודם
הבא

הבית שלכם
להשקעות בפורטוגל

הבנייה בעיצומה! תתחילו להשקיע

אל תפספסו את ההזדמנות,
והשאירו פרטים ונציג קשרי משקיעים יחזור אליכם.

הצטרפו למאות משפחות ישראליות

דילוג לתוכן